Charming Appartment 3-Min Walk To Old Town - Free Parking

  • 54 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Зупинившись у Charming Appartment 3-Min Walk To Old Town - Free Parking Ljubljana, гості можуть відпочити на терасі, в межах 1.4 км від Люблянського замку. Wi-Fi доступний для ділових і розважальних потреб гостей.

В апартаментах є тераса з системою клімат-контролю для максимального комфорту. Родзинкою помешкання для гостей є наявність фена і рушників у ванній кімнаті.

У Charming Appartment 3-Min Walk To Old Town - Free Parking є обладнана кухня.

Cobblers' Bridge Ljubljana знаходиться лише за 13 хвилин ходьби, а Trnovski pristan - недалеко від апартаментів. Національна галерея Словенії знаходиться на відстані 2 км від Charming Appartment 3-Min Walk To Old Town - Free Parking та за 30 км від аеропорту Любляна. Park Spica також знаходиться недалеко від апартаментів. Автобусна зупинка Trnovo знаходиться приблизно за 5 хвилин пішки від цього помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Charming Appartment 3-Min Walk To Old Town - Free Parking Любляна
Pinia City Centre Modern Studio With Shared Bathroom
Ціна лише для моб. пристроїв

Pinia City Centre Modern Studio With Shared Bathroom

7.5
Добре 88 відгуків
172 м від помешкання
USD 153 USD 138
за ніч
Apartman Ana
Ціна лише для моб. пристроїв

Apartman Ana

6.0
Дуже добре 1 відгук
176 м від помешкання
USD 132 USD 119
за ніч
Modern 1 Bedroom Apartment In Ljubljana City Center With Covered Parking
Ціна лише для моб. пристроїв

Modern 1 Bedroom Apartment In Ljubljana City Center With Covered Parking

9.7
Чудово 16 відгуків
197 м від помешкання
USD 170 USD 153
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    "Любляна"
    28 км

    Залізничні вокзали

    Ljubljana Railway Station
    1.7 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Пральня

    На кухні

    • Сушарка

    Для дітей

    • Настільні ігри

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Тераса
    • Набір для приготування чаю/кави

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • У Charming Appartment 3-Min Walk To Old Town - Free Parking можна розмістити домашніх тварин?
      У Charming Appartment 3-Min Walk To Old Town - Free Parking не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з посудомийною машиною, кавоваркою і холодильником.
    • Квартира Charming Appartment 3-Min Walk To Old Town - Free Parking розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Ljubljana розташований на відстані 2.1 км від квартири Charming Appartment 3-Min Walk To Old Town - Free Parking.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    "Любляна"
    28 км

    Залізничні вокзали

    Ljubljana Railway Station
    1.7 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Charming Appartment 3-Min Walk To Old Town - Free Parking Любляна

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити